טיפים לניהול יצירת שגרת הבוקר

טיפים לניהול יצירת שגרת הבוקר:

 

פיתוח שגרת היום של ילדכם לוקח מחויבות גדולה של זמן ועבודה קשה. לוח הזמנים תחייב בני משפחה אחרים כדי לעזור עם יישומה של לוחות זמנים אלו.

שגרות לעשות דברים צפויה לסייע לשמור על הילד שלך על המסלול. ילדים צעירים עשויים ליהנות באמצעות תרשים התמונה כדי להמחיש הזמנים הבוקר שלהם. עבור ילדים מבוגרים שהם הקריאה, לוח זמנים כתוב הוא מועיל לעתים קרובות.

אתה יודע מה הילדים שלך צריכים לעשות מרגע שהם מתעוררים עד שהם הולכים לישון כל הלילה. קחו כמה דקות ולרשום מה משימות שהם צריכים להשלים.

 

יצירת טקס הבוקר. הגדרת השגרה- כך הילדים יודעים בדיוק מה לעשות בכל בוקר: ללבוש בגדים, לאכול, לצחצח שיניים , וכן הלאה. אם ילדך מתקשה לזכור את הדברים - ליצור הכרזה המציגה מה לעשות.

 

 

להוציא את בגדי בית הספר, לפני הלילה, כולל נעליים, גרביים, וכל ואביזרים אחרים. לא רק עזרה זו יהפכו את מתלבשת יותר קל בבוקר, זה ימנע התמוטטויות סביב מה ללבוש.

 

הקצאת משימות, שהילד שלך הוא מסוגל לעשות בכוחות עצמו. ההצלחה בונה אמון. המטרה היא ללמד את הילד שלך לעשות דברים באופן עצמאי.

 

לתת הוראות ספציפיות. "לשים בצד את כל הצעצועים שלך על המדף בארון." להיות עקביים - אם צעצועים מאוחסנים על המדף לילה אחד, הם צריכים לשים שם כל לילה. ילדים צריכים לדעת בדיוק מה אתה מצפה.

 

להגדיר אזורים בחדר  של הילד עבור כל הפריטים הדרושים לבית הספר, כגון ילקוט, תיק אוכל, כוסות, וכו .יעזרו לילדכם להיכנס לשגרה: קל למצוא בבוקר  ולשים פריטים אלה.

 

מוקדם יותר, כך טוב יותר.

להתעורר לפחות 45 דקות לפני שהילדים . יש לך המון זמן להתלבש. להכין ארוחת בוקר לפני הילד שלך נכנס למטבח. הילד שלך מרגיש הרבה יותר רגוע כאשר אתה רגוע .

 

השתמש זמן בבוקר לדבר ולהיות עם ילדכם במהלך ארוחת הבוקר לקראת בית הספר. לעשות כלל שלא תהיה טלוויזיה, מחשב, משחקי וידאו, ועוד בזמן הזה.

 

לערב את הילד בדיונים על הכללים ועל השגרה. זה יעזור לו להבין את מטרות ללמד אותו לקבל אחריות.

 

צופים שיפור הדרגתי. זה לוקח זמן לשנות הרגלים ישנים וליצור חדשים.

 

מאמץ השבח - לא רק תוצאות. אם הילד שלך סדר את השולחן, אבל שכח מפיות, להכיר בכך שהוא מנסה. תגמול להתנהגות טובה יותר מאשר להעניש את הרע.

כאשר הגיע הזמן להיכנס למכונית או לפגוש את האוטובוס לבית הספר, כדי להיות בטוח לשלוח את הילד שלך בדרכו עם אהבה, חיבוק.

 

ילד עם הפרעות קשב וריכוז ו חברים

 

 

 

מטרת אתר זה על תכניו השונים הוא לספק מידע בלבד ואין לראות בהם אבחנה רפואית ו/או חוות דעת. תכני האתר אינם מהווים בשום מקרה תחליף להתייעצות אישית עם גורם מקצועי מוסמך. כל שימוש באתר על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. גלישה באתר מהווה הסכמה מצד הגולש לתנאים אלו.

 

 

עיצוב אתרים, הקמת אתרים, בניית אתרים, מסחר אלקטרוני, סליקה, סליקת כרטיסי אשראי
2017 © www.adhd-test.co.il. כל הזכויות שמורות. | תקנון האתר | הצהרת פרטיות